כיתה י 4

0, 08:00-08:10 פיסיקה
בת -חן אורן
תיאטרון
גלית חרמוני
      גיאוגרפיה
ברוך שקד
1, 08:10-08:50 פיסיקה
בת -חן אורן
כימיה
ורדית גלעד
תיאטרון
גלית חרמוני
תולדות האומנות
נאוה וולף
מדעי המחשב א
אליעזר קוך
לשון
ליעם הרוש
מתמטיקה
רחל דקל
מתמטיקה
חגית לשבסקי
מתמטיקה
איציק קורן
מתמטיקה
מילה מולמן
ערבית – (בי"ס יהודי)
הדסה טלי
ביולוגיה
שירן וקרט
גיאוגרפיה
ברוך שקד
משפטים
מוריה דהן
מדעי המחשב א
אליעזר קוך
2, 08:55-09:45 מערכות תפעול בארגון
מירב בוקר
סטטיסטיקה
גלית ברנע-פלג
כימיה
ורדית גלעד
גיאוגרפיה
ברוך שקד
תולדות האומנות
נאוה וולף
פיסיקה
שחף אסס
מדעי המחשב א
אליעזר קוך
של"ח
עמית בן ציון
תעבורה
אורי לאופר
אנגלית
מורן סולומון
אנגלית
מיכל לזר
אנגלית
איריס רוזן
אנגלית
נעמה צרור
משפטים
מוריה דהן
מדעי המחשב א
אליעזר קוך
3, 10:05-10:50 תנ"ך
תום שוחט
לשון
ליעם הרוש
אנגלית
מורן סולומון
אנגלית
מיכל לזר
אנגלית
איריס רוזן
אנגלית
נעמה צרור
תנ"ך
תום שוחט
היסטוריה
רוני אמיר
מתמטיקה
רחל דקל
מתמטיקה
חגית לשבסקי
מתמטיקה
איציק קורן
מתמטיקה
מילה מולמן
4, 10:55-11:40 לשון
ליעם הרוש
חינוך גופני
מרסלו פבלו בנדרסקי
חינוך גופני
זהבה אלעד
מתמטיקה
רחל דקל
מתמטיקה
חגית לשבסקי
מתמטיקה
איציק קורן
מתמטיקה
מילה מולמן
היסטוריה
רוני אמיר
היסטוריה
רוני אמיר
מתמטיקה
רחל דקל
מתמטיקה
חגית לשבסקי
מתמטיקה
איציק קורן
מתמטיקה
מילה מולמן
5, 11:50-12:35 שעת חינוך
חגית לשבסקי
אנגלית
מורן סולומון
אנגלית
איריס רוזן
אנגלית
נעמה צרור
השכלה כללית
ורה לסובוי
חינוך גופני
מרסלו פבלו בנדרסקי
חינוך גופני
זהבה אלעד
אנגלית
מורן סולומון
אנגלית
איריס רוזן
אנגלית
נעמה צרור
משפטים
דוד כרמלי
6, 12:40-13:25 תנ"ך
תום שוחט
כימיה
ורדית גלעד
גיאוגרפיה
ברוך שקד
עיצוב אתרים
אליעזר קוך
עיצוב גרפי
דגנית קוחלי
משחק ושיח
נורית נוביק
מתמטיקה
רחל דקל
מתמטיקה
חגית לשבסקי
ערבית – (בי"ס יהודי)
הדסה טלי
ביולוגיה
שירן וקרט
עיצוב גרפי
דגנית קוחלי
אנגלית
נעמה צרור
משפטים
דוד כרמלי
7, 13:35-14:20 יסודות העיצוב
דגנית קוחלי
מדעי המחשב א
אליעזר קוך
עיצוב אתרים
אליעזר קוך
עיצוב גרפי
דגנית קוחלי
משחק ושיח
נורית נוביק
כימיה
ורדית גלעד
ציור
דגנית קוחלי
ערבית – (בי"ס יהודי)
הדסה טלי
ביולוגיה
שירן וקרט
עיצוב גרפי
דגנית קוחלי
דיפלומטיה
גיורא רנה
ביולוגיה
שירן וקרט
 
8, 14:30-15:15 יסודות העיצוב
דגנית קוחלי
מדעי המחשב א
אליעזר קוך
עיצוב אתרים
אליעזר קוך
פיסיקה
שחף אסס
ציור
דגנית קוחלי
עיצוב אתרים
אליעזר קוך
ביולוגיה
שירן וקרט
דיפלומטיה
גיורא רנה
ביולוגיה
שירן וקרט
 
9, 15:15-16:00 אנגלית
נעמה צרור
  פיסיקה
שחף אסס
עיצוב אתרים
אליעזר קוך
דיפלומטיה
גיורא רנה
 
10, 16:05-16:50       עיצוב אתרים
אליעזר קוך