תאריך בחינה יום בשבוע מקצוע
11.2.2019 ב אנגלית
22.2.2019 ו ביולוגיה
26.2.2019 ג הבעה
3.3.2019 א אזרחות (3)
7.3.2019 ה גיאוגרפיה (2)
11.3.2019 ב תנ"ך (2)
15.3.2019 ו ערבית (1)
2.4.2019 ג פיזיקה
7.4.2019 א מתמטיקה
10.4.2019 ד ספרות (2)
2.5.2019 ה היסטוריה (7)
6.5.2019 ב אנגלית
17.5.2019 ו ביולוגיה
27.5.2019 ב מתמטיקה
28.5.2019 ג מועדי ב
29.5.2019 ד מועדי ב
30.5.2019 ה מועדי ב
2.6.2019 א מועדי ב

שעה

יום א

יום ב

יום ג

יום ד

יום ה

יום ו

שעור 1 08:10 08:50

מתמטיקה
משרקי זהבה (ח.ט3)

מתמטיקה
פורטנוב מלכה (ח.ט4)

מתמטיקה
קופל אדית (ח.ח8)

מתמטיקה
אסולין שמרית (ח.ח3)

מתמטיקה
לביא מאי (ח.ח2)

מתמטיקה
גליק לבנת (ח.ט7)

מתמטיקה – מיצוי
יופה מרינה (ח.ט6)

אנגלית
וורמסר יעל (ח.ט6)

אנגלית
קונפינו רפי (ח.ט4)

אנגלית
נפתלי רונית (ח.ח8)

אנגלית
בן-חמו לימור (ח.ט7)

אנגלית
גרדוש שרית (ח.ט3)

פיסיקה
דרי אורית (חופית)

פיסיקה
שני בת שבע (דרור)

פיסיקה
אסס שחף (שחף)

פיסיקה
רביץ מעין (צופית)

פיסיקה
בלום אורנה (אנפה)

לשון
קרייף אוהליבה (ח.ט4)

אנגלית
גרדוש שרית (ח.ט3)

אנגלית
וורמסר יעל (ח.ט6)

אנגלית
נפתלי רונית (ח.ח4)

אנגלית
קונפינו רפי (ח.ט4)

אנגלית
בן-חמו לימור (ח.ט7)

ערבית
ליור דבורה (ח.ט4)

ערבית
שוץ אורנית (ח.ט7)

ערבית
אטיאס טלי (ח.ט3)

ערבית
רחמים אריאלה (ח.ט6)

שעור 2 08:55 09:40

מתמטיקה
אסולין שמרית (ח.ח3)

מתמטיקה
קופל אדית (ח.ח8)

מתמטיקה
לביא מאי (ח.ח2)

מתמטיקה
גליק לבנת (ח.ט7)

מתמטיקה
משרקי זהבה (ח.ט3)

מתמטיקה
פורטנוב מלכה (ח.ט4)

מתמטיקה – מיצוי
יופה מרינה (ח.ט6)

תנ"ך
קדם מאיה (ח.ט4)

ביולוגיה
פרץ אושרת (אנפה)

ביולוגיה
רביץ מעין (צופית)

ביולוגיה
שני בת שבע (דרור)

ביולוגיה
גולן עדיאל (חופית)

ביולוגיה
כלפון ורד (שחף)

ספרות
גלט טל (ח.ט4)

גיאוגרפיה
זוסמן פנינית (ח.ט4)

היסטוריה
שביט קרן (ח.ט4)

שעור 3 10:00 10:45

אזרחות
קולרדו אנגי (ח.ט4)

ספרות
גלט טל (ח.ט4)

שעת חינוך
קולרדו אנגי (ח.ט4)

שעת חינוך
קולרדו אנגי (ח.ט4)

מתמטיקה
משרקי זהבה (ח.ט3)

מתמטיקה
גליק לבנת (ח.ט7)

מתמטיקה
לביא מאי (ח.ט2-5)

מתמטיקה
אסולין שמרית (ח.ט8)

מתמטיקה
פורטנוב מלכה (ח.ט4)

מתמטיקה
קופל אדית (ח.ח8)

מתמטיקה – מיצוי
יופה מרינה (ח.ט6)

ביולוגיה
גולן עדיאל,

ביולוגיה
כלפון ורד,

ביולוגיה
שני בת שבע,

ביולוגיה
רביץ מעין

שעור 4 10:50 11:35

חינוך גופני
אביב אפרים,

חינוך גופני
רוזין יפעת,

חינוך גופני
לזר עינת,

חינוך גופני
שוורצוולד לירן

לשון
קרייף אוהליבה (ח.ט4)

אנגלית
וורמסר יעל (ח.ט6)

אנגלית
גרדוש שרית (ח.ט3)

אנגלית
בן-חמו לימור (ח.ט7)

אנגלית
נפתלי רונית (ח.ח7)

אנגלית
קונפינו רפי (ח.ט4)

לשון
קרייף אוהליבה (ח.ט4)

ערבית
שוץ אורנית (ח.ט7)

ערבית
ליור דבורה (ח.ט4)

ערבית
רחמים אריאלה (ח.ט6)

ערבית
אטיאס טלי (ח.ט3)

ביולוגיה
גולן עדיאל (חופית)

ביולוגיה
כלפון ורד (שחף)

ביולוגיה
רביץ מעין (צופית)

ביולוגיה
פרץ אושרת (אנפה)

ביולוגיה
שני בת שבע (דרור)

שעור 5 11:45 12:30

ערבית
שוץ אורנית (ח.ט7)

ערבית
אטיאס טלי (ח.ט3)

ערבית
ליור דבורה (ח.ט4)

ערבית
רחמים אריאלה (ח.ט6)

של"ח
יהוד עדי (ח.ט4)

מתמטיקה
קופל אדית (ח.ח8)

מתמטיקה
אסולין שמרית (ח.ז1)

מתמטיקה
משרקי זהבה (ח.ט3)

מתמטיקה
לביא מאי (ח.ט1-5)

מתמטיקה
פורטנוב מלכה (ח.ט4)

מתמטיקה
גליק לבנת (ח.ט7)

מתמטיקה – מיצוי
יופה מרינה (ח.ט6)

חינוך גופני
אביב אפרים,

חינוך גופני
שוורצוולד לירן,

חינוך גופני
רוזין יפעת,

חינוך גופני
לזר עינת

תנ"ך
קדם מאיה (ח.ט4)

 

שעור 6 12:35 13:20

אנגלית
בן-חמו לימור (ח.ט7)

אנגלית
קונפינו רפי (ח.ט4)

אנגלית
גרדוש שרית (ח.ט3)

אנגלית
נפתלי רונית (ח.ח4)

אנגלית
וורמסר יעל (ח.ט6)

פיסיקה
רביץ מעין (שחף)

פיסיקה
דרי אורית (צופית)

פיסיקה
אסס שחף (ח.ט7)

פיסיקה
שני בת שבע (חופית)

פיסיקה
בלום אורנה (דרור)

מתמטיקה
אסולין שמרית (ח.ז1)

מתמטיקה
פורטנוב מלכה (ח.ט4)

מתמטיקה
לביא מאי (ח.ט1-5)

מתמטיקה
משרקי זהבה (ח.ט3)

מתמטיקה
קופל אדית (ח.ח8)

מתמטיקה – מיצוי
יופה מרינה (ח.ט6)

פרטני הבעה
אטיאס טלי (ח.ז10)

פרטני הבעה
גלט טל (ח.ט7)

פרטני הבעה
גרוסמן אביבה (ח.ח1)

רוח יהודית 1
חן שירוקוב (ח.ט4)

רוח יהודית 2
חן שירוקוב

היסטוריה
קולרדו אנגי (ח.ט4)

 

שעור 7 13:35 14:20

מתמטיקה – מיצוי
יופה מרינה (ח.ט6)

כדורגל
שלום אסף

אזרחות
קולרדו אנגי (ח.ט4)

גיאוגרפיה
זוסמן פנינית (ח.ט4)

זהירות בדרכים
קולרדו אנגי (ח.ט4)

 

שעור 8 14:30 15:05

 

כדורגל
שלום אסף

   

מתמטיקה – מיצוי
יופה מרינה (ח.ט6)

מתמטיקה – תגבור
לביא מאי (ח.ט4)

 

שעור 9 15:10 16:00

מחול
אפריאט נטלי

 

תיאטרון
נוביק נורית

     

שעור 10 00:00 00:00

   

תיאטרון
נוביק נורית