תאריך בחינה יום בשבוע מקצוע
12.2.2019 ג אנגלית 1+2
15.2.2019 ו גיאוגרפיה (4)
22.2.2019 ו תנ"ך (1)
26.2.2019 ג הבעה
1.3.2019 ו ספרות (3)
7.3.2019 ה ביולוגיה
13.3.2019 ד היסטוריה(1)
17.3.2019 א ערבית (2)
1.4.2019 ב פיזיקה
7.4.2019 א מתמטיקה
30.4.2019 ג אזרחות (4)
7.5.2019 ג אנגלית 1+3
16.5.2019 ה ביולוגיה
21.5.2019 ג לשון
27.5.2019 ב מתמטיקה
28.5.2019 ג מועדי ב
29.5.2019 ד מועדי ב
30.5.2019 ה מועדי ב
2.6.2019 א מועדי ב

שעה

יום א

יום ב

יום ג

יום ד

יום ה

יום ו

שעור 1 08:10 08:50

מתמטיקה – מצוינות
אלקרייף סיגלית (ח.ט2)

מתמטיקה – מצוינות
אלקרייף סיגלית (ח.ט2)

חינוך מסייע
הילאי אורית,

שעת חינוך
ליור דבורה (ח.ט2)

היסטוריה
קולרדו אנגי (ח.ט2)

תנ"ך
קדם מאיה (ח.ט2)

תנ"ך
קדם מאיה (ח.ט2)

שעור 2 08:55 09:40

ערבית
ליור דבורה (ח.ט2)

מתמטיקה – מצוינות
אלקרייף סיגלית (ח.ט2)

אנגלית
בן-חמו לימור (ח.ט2)

אנגלית
רוטמן דינה (ח.ט1)

לשון
קרייף אוהליבה (ח.ט2)

אנגלית
רוטמן דינה (ח.ט1)

אנגלית
בן-חמו לימור (ח.ט2)

ערבית
ליור דבורה (ח.ט2)

שעור 3 10:00 10:45

חינוך גופני
לזר עינת,

חינוך גופני
רוזין יפעת,

חינוך גופני
אביב אפרים,

חינוך גופני
שוורצוולד לירן

פיסיקה
אסס שחף (אנפה)

זהירות בדרכים
ליור דבורה (ח.ט2)

חינוך גופני
אביב אפרים,

חינוך גופני
רוזין יפעת,

חינוך גופני
לזר עינת,

חינוך גופני
שוורצוולד לירן

ביולוגיה
גולן עדיאל (חופית)

ספרות
גרוסמן אביבה (ח.ט2)

שעור 4 10:50 11:35

אנגלית
בן-חמו לימור (ח.ט2)

אנגלית
רוטמן דינה (ח.ט1)

פיסיקה
אסס שחף (אנפה)

אזרחות
קולרדו אנגי (ח.ט2)

רוח יהודית 1
חן שירוקוב (ח.ט2)

רוח יהודית 2
חן שירוקוב

ביולוגיה
גולן עדיאל (חופית)

גיאוגרפיה
רוט משה (ח.ט2)

שעור 5 11:45 12:30

לשון
קרייף אוהליבה (ח.ט2)

ביולוגיה
גולן עדיאל (ח.ט2)

מתמטיקה – מצוינות
אלקרייף סיגלית (ח.ט2)

ערבית
ליור דבורה (ח.ט2)

שעת חינוך
ליור דבורה (ח.ט2)

 

שעור 6 12:35 13:20

אזרחות
קולרדו אנגי (ח.ט2)

אנגלית
רוטמן דינה (ח.ט1)

אנגלית
בן-חמו לימור (ח.ט2)

מתמטיקה – מצוינות
אלקרייף סיגלית (ח.ט2)

מתמטיקה – מצוינות
אלקרייף סיגלית (ח.ט2)

מתמטיקה – מצוינות
אלקרייף סיגלית (ח.ט2)

 

שעור 7 13:35 14:20

ספרות
גרוסמן אביבה (ח.ט2)

כדורגל
שלום אסף

לשון
קרייף אוהליבה (ח.ט2)

גיאוגרפיה
רוט משה (ח.ט2)

מתמטיקה – תגבור
לביא מאי (ח.ט2)

 

שעור 8 14:30 15:05

 

כדורגל
שלום אסף

של"ח
בן-ציון עמית (ח.ט2)

היסטוריה
קולרדו אנגי (ח.ט2)

   

שעור 9 15:10 16:00

מחול
אפריאט נטלי

 

תיאטרון
נוביק נורית

     

שעור 10 00:00 00:00

   

תיאטרון
נוביק נורית