תאריך בחינה יום בשבוע מקצוע
12.2.2019 ג אנגלית 1+2
26.2.2019 ג הבעה
3.3.2019 א היסטוריה(2)
7.3.2019 ה גיאוגרפיה (3)
12.3.2019 ג תנ"ך (5)
15.3.2019 ו ערבית (3)
31.3.2019 א מתמטיקה
4.4.2019 ה אזרחות (1)
8.4.2019 ב ביולוגיה
30.4.2019 ג ספרות (1)
7.5.2019 ג אנגלית 1+2
13.5.2019 ב  מחשבים
16.5.2019 ה ביולוגיה 
21.5.2019 ג לשון
27.5.2019 ב מתמטיקה
28.5.2019 ג מועדי ב
29.5.2019 ד מועדי ב
30.5.2019 ה מועדי ב
2.6.2019 א מועדי ב

שעה

יום א

יום ב

יום ג

יום ד

יום ה

יום ו

שעור 1 08:10 08:50

ספרות
גרוסמן אביבה (ח.ט1)

מתמטיקה – מצוינות
קופל אדית (ח.ט1)

ספרות
גרוסמן אביבה (ח.ט1)

מחשבים
ברקו חגית (ח.ט2-5)

אזרחות
רוט משה (ח.ט1)

אזרחות
רוט משה (ח.ט1)

שעור 2 08:55 09:40

היסטוריה
רוט משה (ח.ט1)

מתמטיקה – מצוינות
קופל אדית (ח.ט1)

אנגלית
בן-חמו לימור (ח.ט2)

אנגלית
רוטמן דינה (ח.ט1)

מחשבים
ברקו חגית (ח.ט2-5)

אנגלית
רוטמן דינה (ח.ט1)

אנגלית
בן-חמו לימור (ח.ט2)

של"ח
שלו אבידור עידית (ח.ט1)

שעור 3 10:00 10:45

חינוך גופני
לזר עינת,

חינוך גופני
רוזין יפעת,

חינוך גופני
אביב אפרים,

חינוך גופני
שוורצוולד לירן

ביולוגיה
בלום אורנה (דרור)

מתמטיקה – מצוינות
קופל אדית (ח.ט1)

חינוך גופני
אביב אפרים,

חינוך גופני
רוזין יפעת,

חינוך גופני
לזר עינת,

חינוך גופני
שוורצוולד לירן

גיאוגרפיה
רוט משה (ח.ט1)

ערבית
ליור דבורה (ח.ט1)

שעור 4 10:50 11:35

אנגלית
בן-חמו לימור (ח.ט2)

אנגלית
רוטמן דינה (ח.ט1)

ביולוגיה
בלום אורנה (דרור)

מתמטיקה – מצוינות
קופל אדית (ח.ט1)

לשון
בונדר רחל (ח.ט1)

ביולוגיה
בלום אורנה (אנפה)

לשון
בונדר רחל (ח.ט1)

שעור 5 11:45 12:30

תנ"ך
קדם מאיה (ח.ט1)

גיאוגרפיה
רוט משה (ח.ט1)

תנ"ך
קדם מאיה (ח.ט1)

שעת חינוך
רוט משה (ח.ט1)

פיסיקה
אסס שחף (דרור)

חינוך מסייע
הילאי אורית,

שעת חינוך
רוט משה (ח.ט1)

שעור 6 12:35 13:20

היסטוריה
רוט משה (ח.ט1)

אנגלית
רוטמן דינה (ח.ט1)

אנגלית
בן-חמו לימור (ח.ט2)

לשון
בונדר רחל (ח.ט1)

ערבית
ליור דבורה (ח.ט1)

זהירות בדרכים
רוט משה (ח.ט1)

פיסיקה
אסס שחף (דרור)

שעור 7 13:35 14:20

מתמטיקה – מצוינות
קופל אדית (ח.ט1)

כדורגל
שלום אסף

ערבית
ליור דבורה (ח.ט1)

 

מתמטיקה – מצוינות
קופל אדית (ח.ט1)

 

שעור 8 14:30 15:05

פיסיקה
אסס שחף (דרור)

כדורגל
שלום אסף

מתמטיקה – תגבור
קופל אדית (ח.ט1)

 

מתמטיקה – מצוינות
קופל אדית (ח.ט1)

 

שעור 9 15:10 16:00

פיסיקה
אסס שחף (דרור)

 

תיאטרון
נוביק נורית

     

שעור 10 00:00 00:00

   

תיאטרון
נוביק נורית