תאריך בחינה יום בשבוע מקצוע
4.2.2019 ב דמו מיצב הבעה
12.2.2019 ג מדעים
19.2.2019 ג דמו מיצב מתמטיקה
5.3.2019 ג מיצב בהבעה
12.3.2019 ג קדם מיצב מתמטיקה
26.3.2019 ג מיצב במדעים
28.3.2019 ה קדם מיצב אנגלית
1.4.2019 ב קדם מיצב אנגלית
7.4.2019 א מבחן מדעים
1.5.2019 ד ערבית (1)
7.5.2019 ג דמו מיצב מתמטיקה
14.5.2019 ג מיצב באנגלית
21.5.2019 ג מיצב במתמטיקה
26.5.2019 א אנגלית
30.5.2019 ה גיאוגרפיה(1)

שעה

יום א

יום ב

יום ג

יום ד

יום ה

יום ו

שעור 1 08:10 08:50

אנגלית
לוי חביבה (ח.ח4)

אנגלית
נפתלי רונית (ח.ח6)

אנגלית
גולן עדיאל (ח.ח5)

אנגלית
בן-חמו לימור (ח.ח7)

אנגלית
וורמסר יעל (ח.ז8)

שעת חינוך
דרור חן (ח.ח7)

שעת חינוך
גולן עדיאל (ח.ז4)

ערבית
שוץ אורנית (ח.ח7)

ערבית
שוץ אורנית (ח.ח7)

גיאוגרפיה
אטיאס שירלי (ח.ח7)

הבעה והבנת הנקרא
גלט טל (ח.ח7)

שעור 2 08:55 09:40

גיאוגרפיה
אטיאס שירלי (ח.ח7)

אנגלית
וורמסר יעל (ח.ח8)

אנגלית
נפתלי רונית (ח.ח6)

אנגלית
גולן עדיאל (ח.ח5)

אנגלית
בן-חמו לימור (ח.ח7)

אנגלית
לוי חביבה (ח.ז3)

הבעה והבנת הנקרא
גלט טל (ח.ח7)

חינוך גופני
לזר עינת,

חינוך גופני
רוזין יפעת,

חינוך גופני
שוורצוולד לירן,

חינוך גופני
אביב אפרים

מתמטיקה
פרץ -גוטרמן ענת (ח.ח5)

מתמטיקה
משרקי זהבה (ח.ח4)

מתמטיקה
לביא מאי (ח.ח7)

מתמטיקה – מיצוי
גליק לבנת (ח.ח6)

מתמטיקה – מצוינות
אלקרייף סיגלית (ח.ח1)

שעת חינוך
גולן עדיאל (ח.ח7)

שעת חינוך
דרור חן (ח.ח8)

שעור 3 10:00 10:45

מדעים
גולן עדיאל (חופית)

מדעים
כלפון ורד (שחף)

מדעים
אסס שחף (דרור)

מתמטיקה
לביא מאי (ח.ח7)

מתמטיקה
משרקי זהבה (ח.ט1)

מתמטיקה
פרץ -גוטרמן ענת (ח.ח5)

מתמטיקה – מיצוי
גליק לבנת (ח.ח6)

מתמטיקה – מצוינות
אלקרייף סיגלית (ח.ט2)

מדעים
גולן עדיאל (חופית)

מדעים
אסס שחף (דרור)

מדעים
כלפון ורד (שחף)

מתמטיקה
לביא מאי (ח.ח7)

מתמטיקה
פרץ -גוטרמן ענת (ח.ח5)

מתמטיקה
משרקי זהבה (דרור)

מתמטיקה – מיצוי
גליק לבנת (ח.ח6)

מתמטיקה – מצוינות
אלקרייף סיגלית (ח.ח1)

תנ"ך
דרור חן (ח.ח7)

תרבות ישראל ומורשתו
דרור חן (ח.ח7)

שעור 4 10:50 11:35

מדעים
גולן עדיאל (חופית)

מדעים
כלפון ורד (שחף)

מדעים
אסס שחף (דרור)

מתמטיקה
משרקי זהבה (ח.ט1)

מתמטיקה
לביא מאי (ח.ח7)

מתמטיקה
פרץ -גוטרמן ענת (ח.ח5)

מתמטיקה – מיצוי
גליק לבנת (ח.ח6)

מתמטיקה – מצוינות
אלקרייף סיגלית (ח.ט2)

מדעים
כלפון ורד (שחף)

מדעים
גולן עדיאל (חופית)

מדעים
אסס שחף (דרור)

מתמטיקה
משרקי זהבה (דרור)

מתמטיקה
פרץ -גוטרמן ענת (ח.ח5)

מתמטיקה
לביא מאי (ח.ח7)

מתמטיקה – מיצוי
גליק לבנת (ח.ח6)

מתמטיקה – מצוינות
אלקרייף סיגלית (ח.ח1)

היסטוריה
דרור חן (ח.ח7)

היסטוריה
דרור חן (ח.ח7)

שעור 5 11:45 12:30

חינוך גופני
שוורצוולד לירן,

חינוך גופני
אביב אפרים,

חינוך גופני
לזר עינת,

חינוך גופני
רוזין יפעת

ספרות
דרור חן (ח.ח7)

אנגלית
גולן עדיאל (ח.ח5)

אנגלית
וורמסר יעל (ח.ז2)

אנגלית
בן-חמו לימור (ח.ח7)

אנגלית
לוי חביבה (ח.ז3)

אנגלית
נפתלי רונית (ח.ח6)

ספרות
דרור חן (ח.ח7)

אנגלית
נפתלי רונית (ח.ח6)

אנגלית
לוי חביבה (ח.ז7)

אנגלית
וורמסר יעל (ח.ז6)

אנגלית
בן-חמו לימור (ח.ח7)

אנגלית
גולן עדיאל (ח.ח5)

מדעים
גולן עדיאל,

מדעים
כלפון ורד,

מדעים
אסס שחף

שעור 6 12:35 13:20

הבעה והבנת הנקרא
גלט טל (ח.ח7)

הבעה והבנת הנקרא
גלט טל (ח.ח7)

של"ח
בן-ציון עמית (ח.ח7)

תנ"ך
דרור חן (ח.ח7)

תרבות ישראל ומורשתו
ג'קובס שרונה (ח.ח7)

ערבית
שוץ אורנית (ח.ח7)

שעור 7 13:35 14:20

מתמטיקה – מצוינות
אלקרייף סיגלית (ח.ח5)

   

אומנות
אברמוביץ ריקי,

כדורגל
שלום אסף,

מחול
אפריאט נטלי

   

שעור 8 14:30 15:05

מתמטיקה – מצוינות
אלקרייף סיגלית (ח.ח5)

   

אומנות
אברמוביץ ריקי,

כדורגל
שלום אסף,

מחול
אפריאט נטלי