תאריך בחינה יום בשבוע מקצוע
4.2.2019 ב דמו מיצב הבעה
13.2.2019 ד מדעים
19.2.2019 ג דמו מיצב מתמטיקה
26.2.2019 ג ג"ג (3)
5.3.2019 ג מיצב בהבעה
12.3.2019 ג קדם מיצב מתמטיקה
26.3.2019 ג מיצב במדעים
28.3.2019 ה קדם מיצב אנגלית
1.4.2019 ב קדם מיצב אנגלית
8.4.2019 ב מבחן מדעים
1.5.2019 ד ערבית (2)
7.5.2019 ג דמו מיצב מתמטיקה
14.5.2019 ג מיצב באנגלית
16.5.2019 ה מחשבים
21.5.2019 ג מיצב במתמטיקה
27.5.2019 ב מדעים
30.5.2019 ה אנגלית
5.6.2019 ד אנגלית

שעה

יום א

יום ב

יום ג

יום ד

יום ה

יום ו

שעור 1 08:10 08:50

חינוך גופני
לזר עינת,

חינוך גופני
שוורצוולד לירן

מתמטיקה – מצוינות
אלבז שושנה (ח.ח1)

מתמטיקה – מצוינות
אלבז שושנה (ח.ח1)

אנגלית
רוטמן דינה (ח.ח1)

פיסיקה
אסס שחף (דרור)

הבעה והבנת הנקרא
ברטוב אביטל (ח.ח1)

שעור 2 08:55 09:40

הבעה והבנת הנקרא
ברטוב אביטל (ח.ח1)

מתמטיקה – מצוינות
אלבז שושנה (ח.ח1)

מתמטיקה – מצוינות
אלבז שושנה (ח.ח1)

ערבית
שוץ אורנית (ח.ח1)

פיסיקה
אסס שחף (דרור)

ספרות
יוסף עוז רעות (ח.ח1)

שעור 3 10:00 10:45

מדעים
וקסמן סמדר (צופית)

אנגלית
רוטמן דינה (ח.ח1)

גיאוגרפיה
זוסמן פנינית (ח.ח1)

מדעים
וקסמן סמדר (אנפה)

ערבית
שוץ אורנית (ח.ח1)

תנ"ך
יוסף עוז רעות (ח.ח1)

שעור 4 10:50 11:35

הבעה והבנת הנקרא
ברטוב אביטל (ח.ח1)

שעת חינוך
וקסמן סמדר (חופית)

שעת חינוך
יוסף עוז רעות (שחף)

של"ח
יהוד עדי (ח.ח1)

מדעים
וקסמן סמדר (אנפה)

תנ"ך
יוסף עוז רעות (ח.ח1)

היסטוריה
יוסף עוז רעות (ח.ח1)

שעור 5 11:45 12:30

ספרות
יוסף עוז רעות (ח.ח1)

היסטוריה
יוסף עוז רעות (אנפה)

חינוך מסייע
הופרט פז,

שעת חינוך
וקסמן סמדר (ח.ח1)

שעת חינוך
יוסף עוז רעות (ח.ז4)

מתמטיקה – מצוינות
אלבז שושנה (ח.ח1)

אנגלית
רוטמן דינה (ח.ח1)

הבעה והבנת הנקרא
ברטוב אביטל (ח.ח1)

שעור 6 12:35 13:20

גיאוגרפיה
זוסמן פנינית (ח.ח1)

מדעים
וקסמן סמדר (אנפה)

מחשבים
ברקו חגית (ח.ט2-5)

מתמטיקה – מצוינות
אלבז שושנה (ח.ח1)

חינוך גופני
לזר עינת,

חינוך גופני
שוורצוולד לירן

תרבות ישראל ומורשתו
גלט טל (ח.ח1)

שעור 7 13:35 14:20

אנגלית
רוטמן דינה (ח.ח1)

מדעים
וקסמן סמדר (אנפה)

מחשבים
ברקו חגית (ח.ט2-5)

אומנות
אברמוביץ ריקי,

כדורגל
שלום אסף,

מחול
אפריאט נטלי

מתמטיקה – מצוינות
אלבז שושנה (ח.ח1)

 

שעור 8 14:30 15:05

ערבית
שוץ אורנית (ח.ח1)

 

תרבות ישראל ומורשתו
אטיאס טלי (ח.ח1)

אומנות
אברמוביץ ריקי,

כדורגל
שלום אסף,

מחול
אפריאט נטלי